trendy

Jaké módní trendy nezestárnou ani v další sezoně?

Módní trendy se mění mrknutím oka a někdy to nestíhají pozorovat ani nevěrnější módní maniačky, které mají vždy trendy naprosto pod palcem. Je však nutné poznamenat, že móda už nemá zrovna moc kreativity a mnohdy se stane, že některé trendy přečkají do další sezony a pak do další a tak častokrát vytrvají až do příštího roku. U některých trendů tomu je tak i tehdy, kdy se například přechází z letní sezony do té podzimní či pak ze zimní do té jarní. I když jsou tu znatelné výkyvy teplot, některé kousky se hodí kdykoliv.

Pomalu se k nám blíží ten velice sychravý podzim, na který se jistě po horkém létě i trochu těšíme. Kupodivu i nyní nemusíme schovávat všechny módní trendy, které jste si v létě nastřádali. V kurzu totiž řada z nich zůstane. Samozřejmě se nemyslí šaty nebo sukně, ale když bylo v létě chladněji, nosili jsme přece trochu teplejší oblečení. A právě to zůstane ještě chvilku „in“.

• Lacláče

Během léta se do módy dostaly lacláče. Ty si jistě pamatujeme z dětských let, kdy to byly pro nás ne zrovna sympatické kalhoty, které jsme chtěli nosit. Většinou byly větší, než jsme byli my, proto jsme často brečeli, abychom si je vzít nemuseli. Dnes je tomu však jinak a doslova se po nich v obchodech jenom zapráší. Unikátní jsou lacláče v podobě šortek, ale ty na podzim zrovna neunosíte. Sáhněte proto po těch kalhotových variantách, které z módy nevyjdou snad ani během zimy!

• Dlouhé svetry

I když bylo poměrně teplo, do módy se také dostaly i dlouhé svetry, které sahaly takřka ke kotníkům. Ty si také nechejte ve svém šatníku, protože právě tento kousek je naprosto jedinečný. Nezapomeňte pak na to, že tento dlouhý svetr se nejvíc hodí k obyčejnému basic looku, tedy k jednoduchým džínům, teniskám a jednobarevnému triku.

• Bunda bomber

Ani trend letošního roku nevychází z módy a neustále je k dispozici v mnoha obchodech. Bunda bomber je naprosto geniální. Ta z módy nevyjde snad už nikdy, proto ji vždy nechejte ve své šatníku!