Oblíbené únikové hry

Jaké jsou populární escape game?

Občas se nám v diáři uvolní pár hodin, které bychom mohli strávit s přáteli nebo s rodinou. Pokud i vy máte trochu volného času, rozhodně neseďte s rodinou či s přáteli u televize, protože je toho tolik co společně můžete zažít a prožít. Pokud neprší, zajděte si do zoologické zahrady, které se nachází dnes v každém velkém městě. Jestliže jste milovníkem adrenalinu a milujete napětí, zkuste si zahrát únikovou hru, které se taky nachází snad v každém městě v České republice.

Jestliže jste o takzvané „escape game“ neslyšeli, pojďme si ji trochu představit. Jedná se o skvělou zábavu pro rodinu či pro partu přátel, během které budete uzavřeni do autentické místnosti, z níž se musíte během jedné hodiny dostat ven. Samozřejmě to nefunguje tak, že byste vykopli dveře nebo rozbili okno – je třeba, abyste našli hlavolamy, rébusy a hádanky, které následně musíte rozluštit. Jenom tak krok po kroku najdete klíč, díky kterému se dostanete z místnosti ven.

V současné době vzniká celá rada únikových her. Je to zábava, která nadchne naprosto každého, do které se naprosto každý vžije. Tento zážitek lze samozřejmě i věnovat v podobě dárkového poukazu, mimo jiné je to taky skvělý tip pro teambuilding.

Otázkou však je, kde najdeme ty nejlepší únikové hry v Česku?

K těm nejvyhledávanějším únikovým hrám se řadí únikové hry TheChamber v Ostravě. Doposud nabízeli tři únikové hry, z nichž tou nejvyhledávanější a nejpopulárnější byla hra nazvaná „Útěk ze středověkého žaláře“. Taková hra v Česku není, zavede vás do středověku, odkud není tak lehké se dostat ven.

Ostravské únikové hry se však stanou ještě populárnější, protože se na tento rok připravuje nová úniková hra nazvaná „Dům duchů“.

Přijďte se bát!

Dům duchů bude rozhodně ta nejstrašidelnější úniková hra ve střední Evropě! Bude se jednat o hru, která se řadí po technologické stránce k těm nejvyspělejším na celém světě. Vhodná bude jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. A hlavně nikdy si nebudete stoprocentně jisti, co se vlastně stane!