Jak se zbavují kocoviny ve světě?

Jak se zbavují kocoviny ve světě?

Každý si občas zajde s přáteli na jedno točené pivo. To, že se z jednoho piva stane piv deset, to je už všeobecně známý fakt, se kterým se musí počítat. Bohužel rána nejsou vždy příjemná, vždy ráno si vyčítáme, že jsme opravdu měli zůstat jen u jednoho oroseného. Naštěstí existuje hromada triků a tipů, jak se zbavit kocoviny. Pokud vám však žádný takový tip nepomáhá, zkuste to se světovými tipy a radami proti kocovině. Víte, jak se kocoviny zbavují ve světě?

Jak již bylo zmíněno, existuje mnoho tipů, jak se zbavit kocoviny. Někdo sáhne po klasickém prášku na bolest hlavy a vyspí se z toho. Jiní vypijí litry sladké šťávy, další si uvaří pravý vývar, který žaludek dá rychle do pořádku. Pokud vám však osvědčené české tipy na kocovinu nepomáhají, inspirujte se světovými triky, jak se zbavit kocoviny.

Jak se zbavit kocoviny

* Inspirujte se například Poláky, kteří na kocovinu využívají nálevu z kyselých okurek. Kyselost nálevu vyrovnává kyselost přepitého žaludku. Kromě kyselého nálevu pomáhá také pojídání utopenců, které klidně konzumujte už při popíjení piva. Tím kocovině předejdete.

* Není nad vyprošťovací drinky! Víte, jaký je vyprošťovací drink v Namibii? Je to buvolí mléko, které vás naprosto zbaví následků protančeného a propitého večera. Dalo by se říct, že se jedná o lepší milkshake z kravské smetany, dvou druhů rumu a smetanového likéru.

* V Portoriku zase věří, že správná prevence dokáže předcházet kocovině. Pokud si před mejdanem potřete podpaží limetovou nebo citronovou šťávou, jste prý před kocovinou ochráněni.

* V Austrálii zase na kocovinu používají takzvaný mravenčí vývar. Nechte se inspirovat domorodci a udělejte si čaj ze zelených stromových mravenců. Podobně by měla fungovat i matcha, kdy prášek matcha rozmícháte v horké vodě.

* V Mongolsku dostávají zavařeniny naprosto jiný rozměr. Zejména na kocovinu se využívají nakládané ovčí bulvy s rajčatovou omáčkou. Kupodivu je to pochoutka, která dokáže kocovinu dostat z těla.