I boty o vás leccos prozradí. Co o vás říká obuv?

I boty o vás leccos prozradí. Co o vás říká obuv?

Jaké boty nosíte nejraději? I když si mnozí lidé říkají, že na botách nesejde, není to tak. I na botách sejde, tomu věřte. Boty jsou součástí outfitu jako doplňky nebo kabelka. Bez bot není outfit dokonalý a podceněný výběr obuvi vás může stát dobré hodnocení vašeho celkového looku. Málokterá žena si však uvědomuje, že o ní boty leccos prozradí. Stejně, jako o nás něco prozrazují barvy interiéru nebo znamení, tak o nás něco prozrazují i boty, které máme na sobě.  

Co o nás prozrazují tenisky? 

Pokud patříte k milovníkům tenisek, patříte k lidem, kteří milují pohodlí a kteří neradi něco komplikují. Máte rádi pohodové lidi, s nimi také ostatně přicházíte neustále do kontaktu. Jste zároveň otevřenou osobou, která ráda zkoumá a přijímá nové možnosti. Taky máte hlavu plnou nápadů, proto nesnášíte stereotyp – tedy jen boty měníte neradi.  

Co o nás prozrazují vysoké podpatky? 

Milujete nosit vysoké podpatky, i když při tom trpíte? Pokud jste nositelkou vysokých jehlových podpatků, považujete se za dámu a tak vás ostatně označuje i vaše okolí. Jste pravděpodobně vyznavačkou skvělého stylu, obklopujete se hezkými až krásnými věcmi, někdy působíte velice rázně a ostře. Na druhou stranu jste velmi pracovitá osoba, která je taktéž velmi ochotná.  

Co o nás prozrazují kotníkové boty? 

Boty ke kotníkům se nyní nosí s velkou oblibou. Pokud je taky nosíte, pak jste především neustále připravenou osobou, která uvažuje hlavně racionálně. Pravděpodobně vám není cizí náhlé rozhodování, také vám nedělá problém řešit problémy a umíte si se vší pravděpodobností prosadit svůj názor.  

Co o nás prozrazují žabky? 

Jste naopak vášnivou nositelkou žabek? V takovém případě nejste upjatým člověkem, rádi se bavíte a jste spíše spontánní. Milujete se zabývat svými koníčky a rádi děláte věci, které vás baví. Zároveň také milujete překvapení.