Doplňky rozzáří i nudný look

Doplňky rozzáří i nudný look. Jaké se dnes nesmí postrádat?

Doplňky – to je to nádherné na ženě (tedy kromě úsměvu). Každá žena si dnes a denně láme hlavu nad tím, co hezkého si vzít na sebe. Jenže i když si žena vezme něco prachobyčejného, stejně look dotvoří doplňky, které jsou skutečně na ní nakonec nejkrásnější. Doplňky jsou doslova zázračné maličkosti, které umožňují, že žena může nosit jeden oblíbený outfit neustále dokola – i každý den, jen tedy vymění doplňky, které z looku udělají něco zcela jiného a výjimečného. Víte, jakými doplňky byste nyní měli své outifty dotvářet?

Stejně jako je to u všeho – i ve světě doplňků vládnou jisté módní trendy. V současné době se doplňky odráží dle kousků v aktuálních kolekcích. Podívejme se tedy na nejatraktivnější doplňky, kterými zpestříte své všední i nevšední looky.

Už máte klasické kruhové náušnice?

Jak jistě víte, móda se vrací a inspiruje minulostí. Mnohí kousky, které jste už vyhodili v domnění, že se nikdy nemohou dostat opět do módy, jsou opět in a vy si nyní ťukáte na hlavu, proč jste si kousky nenechali – nyní za ně opět musíte utrácet.

Tak to zkrátka nyní je. A když vám řekneme, že se nyní vrátily kruhové náušnice, určitě si budete opět ťukat na hlavu, jelikož jste jistě takové kruhové náušnice v minulosti měli. Ať už jsou to náušnice malé nebo velké, dokonale se hodí například k roláku nebo k pleteným šatům.

Klobouk je letos opět nepostradatelný

Stejně jako to bylo vloni, tak i letos se klobouk zařadil mezi nepostradatelné věci. Je možné ho koupit v mnoha barevných provedeních, proto se neschylujte jen a pouze k černé barvě, která se kupodivu nyní vůbec nenosí. Raději upřednostněte khaki nebo bordó barvu, výjimečné jsou s dřevěnou broží.

Dřevěné doplňky patří do každé dámské sbírky

Už jste slyšeli o dřevěných dámských doplňcích? Nejen pánové, ale i dámy si nyní mohou koupit vkusné dámské dřevěné motýlky s mašlí, také dámské dřevěné peněženky nebo sadu dřevěných šperků.