Čtyři nejbarevnější města světa. Kam se podíváte na podzim vy?

Čtyři nejbarevnější města světa. Kam se podíváte na podzim vy?

Podzim je roční období, během kterého se všechno okolo barví do nejrůznějších barev. Je krásné pozorovat, jak zelené listy mění svou barvu a stává se z nich bordó list, který po chvíli spadne na zem. Všude je najednou barevněji, mnohá města se mění do nádherných barev. Některá města jsou však v porovnání s ostatními městy krásnější a barevnější. Víte, jaká města to jsou? 

Jsou to města, která se zařadila k nejbarevnějším městům planety. Ano, i takový seznam měst existuje. Vybrali jsme z něj čtyři města, která vám opravdu učarují.  

Krásná dánská Kodaň 

Během podzimu se k nejkrásnějšíma nejbarevnějším městům řadí rozhodně dánská Kodaň. Kodaň je hlavním městem Dánska, lež částečně na ostrově Amager. Město je známé tím, že zde sídlí dánská královna. Jedná se o pravou metropoli, během podzimu je opravdu nadmíru krásná.  

Ukanc na Slovinsku 

Ukanc sice není město v pravém slova smyslu, je to spíše malá osada nacházející se na západní straně Bohinjského jezera, ale rozhodně se během podzimu řadí k nejbarevnějším místům na světě. Pokud můžete, využijte zdejší lanovku, která vás vyveze nahoru nad tu barevnou krásu, kterou najednou budete moct pozorovat z úplně jiného úhlu – z takzvané ptačí perspektivy. K vidění jsou zde zajímavé přírodní úkazy, které člověka opravdu zaujmou.  

Česká stověžatá Praha 

Mezi nejbarevnějšími městy se nachází i Praha, které se často říká stověžaté město. Praha je rozhodně nádherné, výjimečné a unikátní město, které je během podzimu opravdu velmi přitažlivé. Nejlepší bude, když si během podzimu zajdete na některou z vyhlášených vyhlídek a uvidíte Prahu doslova jako na dlani. To pak budou fotky! 

Edinburgh ve Velké Británii 

Čtvrtým barevným městem je Edinburgh, který najdete ve Velké Británii, respektive se jedná o hlavní město Skotska. Během podzimu je zde opravdu velice krásně, najdete zde mnoho míst, kde si můžete odpočinout i se zabavit.