Co se nosí na podzim? Vintage styl je zpět

Co se nosí na podzim? Vintage styl je zpět

Když se v obchodech ukážou podzimní kolekce, začne srdce každé nákupní maniačky radostí plesat. V tomto období totiž každý šatník prochází drobnou obměnou, je to šance na prožití revoluce. Do módy vstupují zcela nové kousky, které lze krásně kombinovat. Do šatníků najednou přibývají kousky, na které nedáme dopustit jindy během roku. Přemýšlíme, jak jednotlivé kousky vrstvit, jak se zahřát, jak se stát někým jiným. Aktuálně nám podzimní kolekce v obchodech říkají, že to máme zkusit s vintage stylem.  

Aktuálně stylisté vyzdvihují hlavně jednu značku, která přináší skutečně povedenou podzimní kolekci. Tou značkou je značka Kazar, což je prémiová značka, která s podzimem dostala novou múzu a přišla na trh se skutečně unikátními kousky a modely. Nová kolekce představuje jak nové logo, také novou image značky.  

Harmonická a jednotná nabídka 

Kolekce je unikátní v tom, že se jedná o harmonickou a také jednotnou nabídku. I když se trendy neustále mění, stále nabídka ukazuje něco pro každého.  

Nová kolekce přináší všem nákupním maniakům zcela unikátní vintage kousky, které odpovídají aktuálním podzimním trendům. Přináší se zbrusu nové kousky se zvířecími motivy, protože zvířecí motivy jsou něco, co je zkrátka in a na co se dnes nedá dopustit. Jednotlivé kousky se nesou v barvách tmavších, protože ty jsou pro podzim typické, ale najdete i kousky, které jsou zbarvené do ohnivě červené barvy.  

Vyniká pudrový blankyt 

I když se kolekce nese v tmavších, tlumených odstínech, stejně zde vyniká pudrový blankyt nebo tmavě šedá či teple béžová barva. Barvy jsou zařazeny do kolekce s lesklými laky a se zmiňovanou ohnivě červenou, tudíž to vypadá, jak kdybyste nosili na sobě vzpomínky na léto nebo ještě trochu toho léta.