Co nového se dostalo během jara do módy?

Co nového se dostalo během jara do módy?

Jaro letos přineslo do módy několik unikátních modelů a kousků, které se vyplatí v šatníku mít. Pokud se o módu zajímáte, pak určitě několik modelů v šatníku máte. A pokud se o ni nezajímáte, informujte se nyní a při dalších nákupech několik novinek ulovte. Je totiž dost možné, že v módě nějaký ten pátek zůstanou.  

S jarem opět přišly do módy barvy. Zimní chladné měsíce se nesou ve znamení neutrálních barev, jaro je pak ve znamení barviček pestřejších. V případě, že nejste milovníkem barevnosti, vybrali jsme několik novinek ve světě módy, které nadchnou i ty, jež barvičky zrovna nemusí. Řada z vybraných novinek je ryze neutrální nebo jsou k dostání v mnoha barevných provedeních.  

Začaly se nosit pouzdra na peněženku 

Vzpomínáte si na dětství, kdy jste kolem krku nosily klíčenky, na nichž byly nejen klíče, ale také čip na oběd nebo hromada přívěsků? Přesně v tomto stylu se nese jeden z jarních trendů, který se bude nosit pravděpodobně dlouhé roky. Je to pouzdro na peněženku, kterou si také dáte kolem krku. Schovat do něj můžete nejen zmiňovanou peněženku, ale také třeba mobil nebo platební kartu.  

Pouzdra na peněženku se stala alternativou ledvinky, kterou zatím ne každý nosí s oblibou. Stejně tak mohou nahradit tašky přes rameno, které nosí pánové.  

Pláštěnky různých barev 

Konečně nemusíme nosit deštníky v každé kabelce, můžeme si totiž místo deštníků s sebou brát pláštěnky, které jsou dnes k dostání v podobě kabátků a bund. Jsou obvykle k dostání v různých, pestrých barvách, ale najdete je i v neutrálních barevných kombinacích. K nejoblíbenějším barvám pláštěnek se řadí jemně modrá nebo kanárkově žlutá, milovníci neutrality sahají spíše po béžové barvičce.  

Sklenění motýlci 

Abychom nezůstávali jen u dámských novinek, které do světa módy přiletěly během jara, prozraďme si nějakou novinku i z pánského světa módy. Tou novinkou jsou sklenění motýlci, kteří dokonce mohou svítit, pokud se setmí. Nahrazují tak hit v podobě dřevěných motýlků.