Co nejvíce sluší blondýnkám?

Co nejvíce sluší blondýnkám?

Jako blondýnka si můžete dovolit mnoho barevných kombinací, které by v případě brunetky nebo černovlásky prostě a jednoduše nefungovaly. V čem skvěle vyniknete?  

Klasická červená je jistota 

Ať již se chystáte do práce, nebo na večírek či oslavu, v červené budete vždy nepřehlédnutelná. Všem blondýnkám tato barva skvěle sluší. Nikdy neuděláte chybu, když se právě do červené pustíte. Jen si pohlídejte doplňky, kterých by rozhodně nemělo být mnoho. Základem jsou například stříbrné náušnice a řetízek. Nesnažte se do outfitu přidávat další prvky nebo barvy. Střídmá linie vám bude slušet nejvíce.  

Růžová 

Snad jen blondýnky si mohou kdykoliv obléknout růžovou, aniž by působily dětinsky nebo nepatřičně. Nebojte se výrazných odstínů, ale také klasické pudrově růžové barvy. Právě tyto prvky dodají vašemu oblečení šmrnc. Jste přírodní blondýnka se světloučkou pletí? Jemná růžová vám dodá život a nebudete působit příliš bledě. 

Smaragdová královna 

Letošní barvou sice byla zvolena Very Peri, tedy odstín fialovomodré, to ale neznamená, že se neobjeví i dodatkové barvy, které budou letos určovat trendy. Jednou z nich je právě smaragdová. A hádejte, komu sluší nejvíce? Ano, trefili jste dobře. Právě blondýnkám. Ve smaragdovém odstínu se budete cítit jako skutečná královna. Opět připomínáme, že doplňky raději volte jen velmi střídmé.  

Nebeská modř 

Odstíny modré jsou výborný typ pro všechny nesmělé duše. Pozvednou vaši náladu a postarají se o to, aby dokonale vynikla vaše blonďatá hříva. Nebesky modrá barva se vám zaryje pod kůži, protože v ní budete andělsky nádherná. Je libo boho šaty? Nebo snad modrý kostým? Užijte si tuto barvu naplno.  

Mezi barvy, ve kterých blondýnky krásně vyniknou, se řadí také šedá. Zatímco černá je příliš intenzivní a nekoresponduje se světlým odstínem pleti mnoha nositelek zlaté kštice, šedá je podpoří.