boudy pro psy

Boudy nejsou jenom z palet aneb vybíráme pejskovi jeho pelíšek

Když se řekne “bouda pro psa”, lidem se automaticky vybaví dřevěné boudy stlučené z prken, které jsou na zahradě nebo případně v kotci a které slouží psům jako přístřeší před nepřízní počasí nebo jako úkryt při silvestrovské noci. Boudy však nejsou jenom z prken a neslouží jen venkovním pejskům, ale boudu si můžete koupit také domů, do interiéru. Možná si mnozí lidé klepou na čelo, jak je možné zakomponovat do interiéru velkou boudu pro psa, ale my nemáme na mysli velkou boudu pro psa, nýbrž pelech pro psy ve tvaru boudy. Ten je totiž nyní in.

Ušité boudy jsou v současné době hitem. Kupují se především pro malá psí plemena, a to z toho důvodu, že se do nich perfektně vlezou.

Boudy pro každého pejska malého plemena

Boudy jsou naprosto fantastický pelíšek, který si pejsci zamilují už jen proto, že pro ně bude útočištěm a úkrytem v jednom. Pro pejsky je to tajemná skrýš, kde je jen málokdo najde, zároveň je to místo, kde mohou pohodlně spát či odpočívat.

Boudy pro psy se hodí zejména do místností, které nejsou tepelně izolovány. Jelikož jsou boudy vysoké a uzavřené, pejskovi dovnitř neprofukuje, tudíž nenachladne ani neonemocní vážnější nemocí. Boudy tedy mají celou řadu výhod, není důvod nad nimi váhat. Najdete je například v e-shopu iridog.cz, kde mimo jiné naleznete i celou řadu jiných pelíšků a chovatelských potřeb.

Pro jaký pelech se rozhodnete vy?

Samozřejmě existují i klasické pelechy, které jsou k dispozici v mnoha barevných a vzorovaných provedeních. Pro velká psí plemena se hodí typické kulaté nebo oválné pelíšky, případně matrace menší psí plemena se vyžívají v kapsách nebo případně v kukaních, které jsou pro ně opět synonymem úkrytu a útočiště. Pro jaký pelíšek se rozhodnete vy? S jakým pelíškem uděláte svému čtyřnohému kamarádovi radost? Nezapomeňte, pelíšek by měl být pohodlný a příjemný hlavně psovi.