4 tipy, jak se doma cítit sexy

4 tipy, jak se doma cítit sexy  

Znáte to, přijdete domů, odložíte svůj běžný outfit a už saháte po teplácích a náhodném tričku s fleky. Co si ale čas od času zlepšit den a obléknout si doma něco, v čem se cítíte žensky, sexy a zároveň pohodlně?c Je jasné, že pro každou z nás to bude něco jiného. Máme pro vás několik tipů, jak na to!  

Pohodlné a praktické oversize  

Přemýšlíte o něčem měkoučkém, v čem vás nebude nikde nic škrtit a obepínat, ale zároveň vám neofouknou záda, až budete vytírat? Moderní, praktické a neuvěřitelně příjemné je oversize dámská mikina. V zimě parádně zahřeje, na jaře pod ní nemusíte mít vůbec nic! Po náročném dni se v ní můžete schoulit na gauči a nechat se jí měkce obejmout.   

I doma můžete být za dámu  

Šaty se nenosí jen na pláž nebo do města. Přes léto jsou šaty praktické, pohodlné a příjemné i na doma. Můžete si je klidně vzít bez spodního prádla a pořídit si nějaký odvážnější kousek, který byste si sice normálně nevzala, ale moc se vám líbí. Kupte si je na doma a zkoumejte, co dělají s vaším sebevědomím! Možná z vás udělají dokonalou sexy rebelku.  

Ze starého trička sexy crop top  

Na letní dny neuděláte chybu crop topem. Můžete si koupit nějaký nový kousek za pár korun nebo si nějaký vyrobit doma. Stačí vám k tomu nůžky a starší tričko, které už stejně nenosíte. Jednoduše triku ustřihněte spodní část tak, aby vám ve výsledné délce topu bylo příjemně. Můžete případně i zkrátit rukávy nebo přišít ke spodnímu lemu třásně.  

Buďte doma odvážná  

Láká vás odvážnější styl chytré horákyně? Průhledná trička, krajkové topy i župánky nemusíte nosit jen večer kvůli partnerovi. Noste je kvůli sobě samotné! Budete se cítit neuvěřitelně sexy. I když se pak obléknete konzervativně do práce nebo schůzky, vaše okolí to na vás pozná. Kdykoliv během dne ztratíte sebevědomí, můžete si vzpomenout, jak skvěle se cítíte doma!