3 využití notifikací: využijí je samosprávy obcí i podnikatelé

3 využití notifikací: využijí je samosprávy obcí i podnikatelé

Notifikace nahrazují e-maily a obchodní sdělení, která jste byli zvyklí posílat e-mailem. Dokonce ani účty na sociálních sítích již nejsou tak hojně sledované jako nyní. Dnes si lidé přejí své informace získat bez nutnosti cokoliv vyhledávat. Kdy se notifikace hodí a kdo je využije?  

Máte vlastní e-shop?  

Pokud podnikáte, stále se snažíte nacházet nové způsoby, jak si najít tu správnou cestu ke klientům. Notifikace pomáhají sdělit vše, co potřebujete, během velmi krátkého času. Mobilní notifikace stačí ze strany klienta jen jednou potvrdit a následně se mu bude zobrazovat vše, co budete posílat. Akční nabídka, zajímavé informace, nebo slevová akce s omezenou platností? Vše můžete rychle nabídnout svým klientům a umožnit jim tak přístup k relevantním informacím, které je zajímají.  

Restaurace, hotely, zájmové spolky 

Notifikace vám pomohou nalákat klienta na oběd do vaší restaurace. Pravidelně posílejte menu a budete mít jistotu, že si k vám najdou cestu i noví zákazníci. Hotely mohou informovat o tematickém víkendu nebo sezónní nabídce. Opět stačí zaslat krátkou zprávu, která se ihned zobrazí na displeji vašeho klienta. Angažujete se v zájmovém spolku a rádi byste svým členům něco sdělili? Stačí jen zaslat notifikaci a vše je zařízeno. Žádné dlouhé vypisování emailů.  

Obce informují své občany 

Aktuální dění, povinnosti, zákonné vyhlášky, nebo třeba krizová komunikace. To vše mohou díky notifikacím získat samosprávy obcí. Stačí zaslat zprávu, která se zobrazí vašim občanům přímo na jejich mobilním přístroji nebo počítači. A je to. Stačí, když budou online. Zpráva se jim ihned zobrazí. Podaří se vám takto zasáhnout mnohem širší panel obyvatelstva, což je zejména v krizových situacích velmi potřebné a nezbytné.  

Notifikace jsou užitečný komunikační nástroj. Usnadněte svým klientům vyhledávání informací.