Když spodní prádlo, tak to z dílen českých módních značek

Když spodní prádlo, tak to z dílen českých módních značek

Chcete investovat do kvalitního spodního prádla? Pak byste měli investovat do spodního prádla českých značek. Každá žena ví, jak těžké je najít si vhodné a dobře padnoucí spodní prádlo, které zároveň netáhne ani nikde neškrtí. Mnohé značky zahraničních společností nesplňují požadavky náročných žen, ale české značky se o to alespoň snaží. V uplynulých letech vznikla celá řada výjimečných společností zaměřujících se na spodní prádlo. Dnes je tak opravdu mnoho možností, z nichž si lze vybrat.  

Heaven Li 

Jak jsme zmínili, výběr vhodného spodního prádla není nic snadného. Žádná žena nechce investovat do podprsenky, která táhne, nebo do kalhotek, které škrtí či zvýrazňují přebytečná kila. Spodní prádlo musí být zkrátka dobře padnoucí a musí být na něj spolehnutí. Kromě toho však musí i dobře vypadat.  

Všechny tyto požadavky splňuje česká značka Heaven Li. Pro ni je typická nejen dokonalá designová stránka, ale zároveň také pohodlí, funkčnost a kvalita. V nabídce se najdou jak bambusové kousky, tak také svatební kousky nebo noční prádlo.  

Tereza Vu 

Tereza Vu je česká návrhářka, která si klade za cíl jednu věc, a sice vyjádřit krásu ženy skrze spodní prádlo. Moc dobře si uvědomuje, že spodní prádlo je součástí ženina vzhledu a že spodní prádlo k ženě neodmyslitelně patří.  

Corpus Lingerie 

K velmi krásnému spodnímu prádlu patří i to od značky Corpus Lingerie. Jedná se o spodní prádlo, které splňuje snad veškeré etické standardy a které je šetrné k ženám i životnímu prostředí. Pro tuto značku spodního prádla je typické především to, že neustále své spodní prádlo zdokonalují a vyvíjí, nebarví mechanickou cestou a rozšiřují své obzory. 

Paon 

Paon je sice francouzské slovo, ale za spodním prádlem této značky stojí Češka. Značka je synonymem pro spodní prádlo vyráběné z certifikovaných materiálů. Nejvíce je nabídka tvořená bambusovými kousky či kousky z bio bavlny.