Jaké prvky dělají svatbu i oslavu příjemnou?

Jaké prvky dělají svatbu i oslavu příjemnou?

Čeká vás příprava svatební nebo narozeninové oslavy? Nezapomeňte na to, že kromě dostatku jídla a pití je potřeba zajistit i příjemnou atmosféru a krásná překvapení a zážitky. Poradíme vám, co vytváří skvělou oslavu. 

Večerní překvapení 

Co byste řekli tomu překvapit oslavence nebo svatebčany večerním narozeninovým ohňostrojem? Právě zábavní pyrotechnika je jedním z oblíbených prvků každé oslavy. Lidé mohou vstřebávat příjemné okamžiky z celého dne během překrásného světelného představení. Zábavní pyrotechnika vám pomůže navodit tu pravou slavnostní atmosféru. 

Dostatek hudby

Během oběda je běžné, že se lidé věnují konverzaci, ale již při podávání kávy a zákusků by se mohly místností linout příjemné hudební tóny. Budete zajišťovat živou hudbu, DJ, nebo se o hudební produkci postaráte sami? Nezapomeňte volit hlasitost i hudební žánry podle toho, jaká je právě denní nebo noční doba. Večerní párty je pak jistota dobré nálady všech zúčastněných. 

Něco se pokazilo? Nevadí

Často jsou lidé ze svatby natolik nervózní, že si ji později ani neužijí. Přejí si, aby vše bylo perfektní a neumějí se smířit s nečekanými situacemi. Když si již dopředu řeknete, že vás nečekané události nevykolejí a nedovolí vám, aby vám zkazily den, máte vyhráno. Všichni okolo vás to vycítí a budou se o pohodovou atmosféru snažit také. 

Vystoupení pro dobrou náladu

Nachystejte si překvapení pro oslavence nebo ženicha s nevěstou. Natrénujte třeba společnou píseň, netradiční taneček, nebo třeba krátké divadelní představení. Snažte se, aby se oslavenec mohl během vystoupení uvolnit a zažil příjemné a vtipné chvíle. Je libo pánské labutí jezero? Nebo se domluvíte a proměníte se ve smečku psů, které oslavenec tak miluje? Jistě přijdete na něco skutečně nezapomenutelného. Oslavu si o to více užijete i vy. 

Snažte se, aby byla oslava nejen dokonalá, ale především lidská. Důležité je, aby se na ni účastníci cítili příjemně a nenuceně.