Podnikatelská příležitost

Firma Extéria jako obrovská příležitost pro podnikatele

Dnes se dá podnikat skutečně v jakémkoliv oboru. Stačí si svůj obor jenom vybrat. Pokud netoužíte po podniku, s nímž musíte začínat naprosto od začátku, doporučujeme se stát franšízantem, což vám umožní otevřít si pobočku firmy, která už má své místo na trhu a která už má svou klientelu. Podnikání nikdy nebylo jednodušší, franchising nabízí možnost podnikat s minimálním počátečním rizikem. Jelikož už budete podnikat se zaběhnutou společností, je zde jenom minimální pravděpodobnost, že zkrachujete.

Na základě franchisingu však podniká mnoho českých i zahraničních firem, proto je velice těžké si vybrat jednu firmu, s níž podepíšete licenční smlouvu. Pokud se aktuálně rozhodujete a přemýšlíte, s jakou firmou si takzvaně „plácnete“, vždy se zamyslete nad budoucností. Vyplatí se podnikat s firmou, která má budoucnost a potenciál, která lidstvu jenom prospívá a která ho nežene do záhuby. Fastfoody mohou za obézní lidi, kavárny nabízí závislost na kofeinovém nápoji, ale firma Extéria je v něčem jedinečná.

Seznamte se s firmou Extéria

Firma Extéria je dnes jedničkou na trhu v oboru BOZP a PO. Zaměřuje se tedy na bezpečnost a zdraví na pracovišti a na požární ochranu, o které nemají zdání tisíce podnikatelů. Dnes je firma jedinou firmou, která nabízí franšízový koncept v oblasti BOZP a PO na území České republiky. Působí však nejen u nás, ale taky na Slovensku. Dohromady se pyšní pětadvaceti pobočkami, které leží jak na našem území, tak i na území bratrů Slováků.

Proč byste měli podnikat právě s firmou Extéria?

Otázkou je, proč byste měli podnikat právě s firmou Extéria. Je to prosté, právě tato firma má svou budoucnost. Produkt, který nabízí, je daný zákonnou povinností. Navíc už do pěti let je zde možnost získat pasivní příjem. Co se týče počátečních nákladů, ty jsou velice nízké stejně jako provozní náklady.